Obecnie poszukujemy :

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

Nr ref.: 1-02-16

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży na podległym rynku
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z klientami (projektanci, instalatorzy, serwisanci)
  • Przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne, dobór rozwiązań i urządzeń
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Organizowane szkoleń i spotkań z klientami

Wymagania:

  • Prowadzenie działalności gospodarczej
  • Wiedza z zakresu wentylacji
  • Doświadczenie w sprzedaży elementów wentylacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Dobra znajomość obsługi komputera : pakiet Office
  • Własny samochód

Oferujemy:

  • Elastyczny system pracy
  • Czytelny system wynagradzania oparty o system prowizyjny
  • Szkolenia,
  • Wsparcia finansowego w początkowym okresie współpracy,

Rekrutacja:

rekrutacja@nilan-polska.pl

tel +42 298 76 03